İleri sürüş teknikleri trafikte güvenli sürüş

İleri sürüş teknikleri trafikte güvenli sürüş

İleri sürüş teknikleri trafikte güvenli sürüş araç kullanımında en önemli noktalardan biri sürücülüğün kendi kendine gelişmesi ve vura kıra öğrenme durumudur. Bir çok sürücü bu durumu normal karşılar ve bu şekilde öğrenmek doğrudur diye düşünür.

Bizim ileri sürüş teknikleri eğitimi fonksiyonunda ise kaza yapmadan can ve mal kaybına neden olmadan sürüş hayat boyunca sağlansın anlamında düşünülmektedir.

İstediğiniz kadar araç kullanmak ve zor trafik diye düşünülerek yoğun trafikte korkunuz olmadan ileri sürüş tekniklerinin direksiyon dersi ile birleştirilmesini sağlıyoruz.

Bu anlamda sadece ileri sürüş teknikleri araç hakimiyeti son derece iyi olan sürücüleri daha iyiye taşımaya devam ederken, araç kullanımını bilmeyen sürücülerin acemi direksiyon eğitimini özverili bir şekilde yoğun çalışarak iki günde aktif ve güvenli sürüş tekniklerini kazandırıyoruz.

Sürücü kurslarında öğrendiğiniz direksiyon dersleri ile trafiğe çıkamayacağınızı biliyorsunuz. Bu konuda size yardımcı olmak adına, eğitim ücretini ders bitiminde alıyoruz ve siz sürücelere öğrenme garantisi vermiş bulunuyoruz.

Bu pazarlama tekniğimiz değildir. Para ödeyerek sonrasında iadede bulunmuyoruz. Ücreti eğitim sonunda siz hakkettiğimizi görerek ödemede bulunuyorsunuz.

İleri sürüş teknikleri uygulamasının etkisi ve avantajları ile öğrenmeme veya eksik kalan bir durumunuz olmuyor.

Acemi direksiyon derslerimize katılan tüm sürücüler aynı şartlarda ileri sürüş tekniklerini öğrenerek trafiğe korkusuz tek başına ve zorlanmadan çıkar. Bu konuda direksiyon dersi alıp araç kullanamayan ve kendine olan güvenini yitirmiş tüm sürücülere seslenmek istedik.

Otomobil kullanmak zor değildir. Eğitim aldığınız eğitmen size yardımcı olamamıştır. Biz ileri sürüş teknikleri ile ders vermekteyiz.

Kısacası bizim verdiğimiz ileri sürüş teknikleri ile direksiyon dersini tamamladınız ve yoğun trafikte araç kullanamıyorsunuz ücret alınmaz.

Otomobilinizi akan yoğun trafiklerde otoyollarda ve E-5 de kullanırken hiç bir sorununuz kalmadı ücretinizi verirsiniz.

Haberler