Hakkımızda

Prodrv ileri sürüş teknikleri, eğitim kalitesini trafikte kullandığımız 80-120 km aralığında vererek sağlar. 35-40 km hızlarda verilen eğitimlerin etkin olmadığı ve basit olduğunun bilinmesi gerekir.

Trafik kazaları anlık ve çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşir. Yapılan eğitimlerde size zaman kazandırmak anlamında sunulan 35 km hızlarda yapılan eğitimler tamamı ile basit ve gerçek dışıdır. Trafik kazalarında 35 km hızlarda yaptığınız teknik uygulamalar 80-120 km aralığında fayda sağlayacak zamanı ve tekniği karşılamaz.

Prodrv ileri sürüş teknikleri uzmanlığı

Prodrv Ferrari yarış teknikleri eğitimlerinin uygulandığı prodrive eğitimlerinin Ülkemizdeki tek uygulayıcısıdır.

Ağır vasıta, binek araç, forklift eğitimleri, vinç eğitimleri gibi farklı alanlarda güvenli ve defansif ileri sürüş teknikleri uygulamalarını sağlamaktadır. İş kazalarını önlemeye yönelik kurum ve kuruluşlara 17 yıllık sürüş eğitimi geçmişi ile mesleki olarak eğitim sunar.

Damperli bir şantiye aracı ile tehlikeli madde yada tanker araçlarının eğitimleri farklıdır. Damperli araç arka kapağın kaya sıkışması sonucunda olduğu yerde boşaltım yapar iken devrile bilirken,

Tanker dalga kıranları nedenli yada trayler çift kabin nedenli devrilme yaşar. Bu tip fiziksel yapı farklılıklarına göre geliştirilmiş mesleki ileri sürüş teknikleri eğitimi sunar.

Prodrv trafikte kazaları önleme amaçlı kurulmuştur. Kaza önleyici formül sloganı ile uygun fiyatlarda ileri sürüş teknikleri eğitimi verir.

FERRARİ YARIŞ PİLOTU EĞİTİMİ

Hiç bir ileri sürüş eğitmeni, size kadran son hızda iken eğitim vermez.

GÜVENLİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ

Tehlikeli duruma düşmeyen sürücü güvenli sürücüdür. Deyip 30 km hızlarda eğitim sunmadık.

EN İYİ KALİTE

Güvenli sürücü tehlikeli duruma düşmeyen, düşüncede tüm pozisyonlarda kendini kurtaran teknik sürücüdür.

KİTABIN YAZMADIKLARI

180 km hızlarda 18 metrede takla atmadan durma. Dar alandan yüksek hızda geçme ve kaçış tekniklerini verdik.

Ara
Konuma git