İleri sürüş teknikleri eğitimi

İleri sürüş teknikleri eğitimi

İleri sürüş teknikleri eğitimi isim olarak çok hoş karşılanmıyor. Daha çok direksiyon dersi yada ben ne öğreneceğim tarzında gereksiz görülüyor. Hızlı kullanan tüm sürücüler ehliyetim de var anlamında düşünerek ileri sürüş teknikleri sertifikasının ülkemizde önemini tam anlamda kazanamadığından gereksiz görülmektedir.

Şoförlük mesleği yapan tüm kullanıcıların ilk olarak alması gereken ileri sürüş teknikleri eğitimi bizim önermemiz ile çok anlaşılmıyor ve ticari satış yaptığımız düşünülüyor. Bu his bizi olumsuz yönde etkiliyor ve biz ileri sürüş teknikleri eğitimini pazarlama hissi ile düşünülmesinde dolayı kendimizi çok sunamıyoruz.

Aslına bakılır ise ileri sürüş teknikleri fiyatları bir depo benzin kadar uygun fiyatlandırmalarla İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ ücretlerinde veriliyor. Direksiyon dersi saatlerinden de uygun fiyatlarda veriliyor.

İleri sürüş teknikleri eğitimi firmalara eğitim verildiğinde ise firmanın bu işe para vermek istememesi ve masrafınız ne gibi İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ ve güvenli sürüş teknikleri bilgisini küçümseyerek daha uygun fiyatlarda nasıl eğitim alırım çabası, tüm firmaları zora sokuyor.

Bu tarz davranışlar bizi  hizmet kalitesinden ve ileri sürüş teknikleri uzmanlığımızdan taviz vermesi gerekirken, uygulamalarımızda hiç bir eksik tanımadan ileri sürüş teknikleri eğitimini aynı kalitelerde vermeye devam etmemiz. İleri sürüş tekniklerinde kalitemizi ve aldırmadan kaza önleme İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ yöntemlerini vermeye devam ediyoruz.

İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ sonrasında ise de, ileri sürüş tekniği uzmanlığına tüm doğruları ile devam edecektir. Biz ticari bir kuruluş değiliz. Sadece ölümlü ve yaralanmalı kazaların önüne geçmeyi hedefliyoruz. İleri sürüş teknikleri eğitimlerinden zevk alıyoruz tüm katılımcıları bekliyoruz.

Direksiyon sınavından geçmek yazımızı okuya bilirsiniz.

Haberler