İleri sürüş teknikleri Kocaeli İzmit

ileri sürüş teknikleri Kocaeli eğitimlerimiz devam etmektedir. İleri sürüş teknikleri Kocaeli’ nin Gebze ilçesine 20 dakikalık mesafede bulunan eğitim alanımızda yapılabilen uygulamalı ileri sürüş teknikleri eğitimlerimize katılabilirsiniz. Eğitimlerimizde öğlen arasında açık menü yemek ikramı mevcuttur. Kısacası ileri sürüş teknikleri eğitimini İzmit‘ de alabileceksiniz. Aynı zamanda da yemek yiyebileceğiniz bir aktivite oluşturabileceğiz. Peki eğitimde başka ne var. Sponsorumuz tarafından yapılan organizasyonda, ilk beşe giren katılımcı, aralarında daha sonra uygulanacak yarış otomobilleri ile yarışacak ve çeşitli ödüller kazanacaklardır. İleri sürüş teknikleri eğitimi kocaeli çalışmalarımızdan sonra, İlk beşe seçilen katılımcılar. Yarış teknikleri eğitimlerinden sonra ter dökeceklerdir. Kısacası ileri sürüş teknikleri Kocaeli çalışmalarımızdan sonra sizin ilk beşe seçilmeniz durumunda, yarış teknikleri eğitimi ile yarışmayı, değişik farklı bir gün geçirmeyi, eğlenmeyi, yemek yemeyi, öğrenmeyi ve son olarak ödüller ve kupa almaya hak kazanabilmeyi sunuyoruz.
İlk etabı ileri sürüş teknikleri eğitimleri ile start verdiğimiz eğitimlerde Prodrv olarak hedeflediklerimiz. Trafikte kaza yapmamanıza dayanmaktadır.
Bu etkinlik sponsorumuz tarafından karşılanmaktadır. 3 gün sonunda ileri sürüş teknikleri eğitim çeşitlerimizden sporcu arkadaşların seçimleri ile yarış teknikleri eğitiminin başlaması ve 10 gün sonunda ise  centilmence yarışmaları şeklinde uygulanacaktır. Bakalım Prodrv ne kadar etkili olabilecek. Saygılarımızla..

Ara
Konuma git