İleri sürüş teknikleri Kocaeli İzmit

İleri sürüş teknikleri Kocaeli İzmit

İleri sürüş teknikleri Kocaeli İzmit eğitimlerimiz devam etmektedir. İleri sürüş teknikleri Kocaeli’ nin Gebze ilçesine 20 dakikalık mesafede bulunan eğitim alanımızda yapılabilen uygulamalı ileri sürüş teknikleri eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Eğitimlerimizde öğlen arasında açık menü yemek ikramı mevcuttur. Kısacası ileri sürüş teknikleri eğitimini İzmit‘ de alabileceksiniz. Aynı zamanda da yemek yiyebileceğiniz bir aktivite oluşturabileceğiz. Peki eğitimde başka ne var.

Sponsorumuz tarafından yapılan organizasyonda, ilk beşe giren katılımcı, aralarında daha sonra uygulanacak yarış otomobilleri ile yarışacak ve çeşitli ödüller kazanacaklardır. İleri sürüş teknikleri eğitimi kocaeli çalışmalarımızdan sonra, İlk beşe seçilen katılımcılar.

Yarış teknikleri eğitimlerinden sonra ter dökeceklerdir. Kısacası ileri sürüş teknikleri Kocaeli çalışmalarımızdan sonra sizin ilk beşe seçilmeniz durumunda, yarış teknikleri eğitimi ile yarışmayı, değişik farklı bir gün geçirmeyi, eğlenmeyi, yemek yemeyi, öğrenmeyi ve son olarak ödüller ve kupa almaya hak kazanabilmeyi sunuyoruz.

İlk etabı ileri sürüş teknikleri eğitimleri ile start verdiğimiz eğitimlerde Prodrv olarak hedeflediklerimiz. Trafikte kaza yapmamanıza  dayalı İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ verilecektir.

Bu etkinlik sponsorumuz tarafından karşılanmaktadır. 3 gün sonunda ileri sürüş teknikleri eğitim çeşitlerimizden sporcu arkadaşların seçimleri ile yarış teknikleri eğitiminin başlaması ve 10 gün sonunda ise  centilmence yarış etabı ilk 5 kalan pilot adayları açıklanacaktır.

İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ için kullanılan araç 160 beygir seat marka otomobiller ile uygulanacaktır. İlk beşe seçilen ralli pilot adayları yine aynı araçlar ile ralli eğitimi alarak tarafımızdan yetiştirilecektir.

İleri sürüş teknikleri Kocaeli İzmit eğitim ve organizasyon

10 kişilik katılımcı için İleri sürüş teknikleri Kocaeli İzmit tüm bölgelerine gelip hizmet vermekteyiz. Ralli eğitimi harici, İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ ala bilirsiniz. Ayrıca İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ harici danışmanlık yada organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ haricinde işe alımlarınız için personel sürüş değerlendirme gibi konularda bizden destek ala bilirsiniz. Körfez yarış pisti ile ilgili organizasyon talebinde buluna bilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri Bursa yazımızı da okuya bilirsiniz.

Haberler