İleri sürüş teknikleri Prodrv

İleri sürüş teknikleri Prodrv

İleri sürüş teknikleri Prodrv eğitiminde uygulama olarak yollarımız diğer İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ veren firmalardan farklılık göstermektedir.

İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ ve güvenli sürüş teknikleri eğitimi sunan Prodrv zamanlama şeklinde süreniz doldu anlamında, ileri sürüş teknikleri eğitimi vermez.

Siz yapabilene kadar İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ vermeye, devam edilir. Bizi tercih etmeniz için en önemli etkenlerden biri budur. İleri sürüş teknikleri eğitiminden memnun kalmayan tek bir katılımcı olmamıştır.

Bu anlamda ileri sürüş teknikleri eğitimi uygulamamızın farklılıkları ve gerçekçiliğini yaşayarak öğrenmenizden kaynaklanır.

Aynı zamanda kişisel refleksleriniz ve hatalarınız da ileri sürüş teknikleri eğitiminde düzeltilir. İleri sürüş teknikleri eğitimi sadece aracın kayarak savrulması şeklinde algılanmaya başladı.

Bunun nedeni İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ hakkında sadece kayma durumlarının eğitimlerini bilen firmaların bunu aparat veya anti skid ped eğitimlerini yaptıracak bilgi ve tecrübeye sahip olmalarında kaynaklıdır. Bu basit uygulamalarda tehlike yaratabilecek herhangi bir durumda söz konusu değildir.

50 km hızlarda uygulanan güvenli sürüş teknikleri eğitimleri kişiyi ileri sürüş teknikleri uzmanı olmasını sağlar. Bu uygulamalar önemli değildir demiyoruz. Fakat çok eksik yarım bir ileri sürüş teknikleri eğitimidir.

Malum olan kayma kontrolleri haricinde aracın yasal hız tahditlerinde trafikteki hızı da göze alınarak güvenli sürüş eğitimi yada ileri sürüş teknikleri eğitimi verebiliyorsanız gerçeği yakalamış olursunuz.

Bu gerçeklikte ileri sürüş teknikleri eğitimi veren Prodrv den başka bir eğitim merkezi bulamazsınız.  Tercihlere baktığınızda kafe ve restoranda bulunmakta.

Biz sadece ileri sürüş teknikleri eğitimi veriyoruz. Aynı zamanda süremiz daha uzun ve savrulma eğitimi veren firmaların eğitimini de farklı tekniklerle sunuyoruz.

Bu konuda yurt dışında ileri sürüş teknikleri eğitimi var. Fakat her düşündükleri ve uyguladıklarını da taklit etmiyoruz. Mantık çerçevesinden geçirmeden aldığımız hiç bir uygulama yok.

Hatta ileri sürüş teknikleri eğitimini, İngiltere ve İtalya’ da Ferrari yarış pilotluğu eğitiminden bildiğimiz ve uyguladığımız için bu kaydırma eğitimlerinin uygulayışında yanlışlık görüyoruz.

Bu yanlış uygulamaları da taklit eden Türk ileri sürüş teknikleri eğitim merkezlerini de benimsemiyoruz. Umarız bu ileri sürüş teknikleri uygulamaları ile trafikte kazaya neden olabilecek yanlış bir uygulama sonucunda kaza yapmazsınız.

Durum bu kadar kötü. Ülkemizde rant olarak görülen birçok iş kolu gibi bugünde ileri sürüş teknikleri eğitimleri ranta dönüşmüştür. Konumuz ile ilgisi olmayan eğitmenlik olarak hiçbir tecrübeye sahip olmayan kişiler bizim sektörümüze de el atmış bulunmaktadırlar.

Bazı ileri sürüş teknikleri eğitmenleri de yalan bir öz geçmiş ile piyasaya girmişlerdir. Belirttikleri öz geçmişle ilgili tek kare resimleri olmamasına rağmen yurt dışından belgeli olduklarını ve yurt dışında yarıştıkları ifadeleri ile yalan bir öz geçmiş ile ileri sürüş teknikleri uzmanı olduklarını dahi ifade etmekten çekinmemişlerdir.

Bazıları İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ paranın gücünü kullanarak araçlara aparatlar takarak bakın biz teknolojik aletleri Avrupa sistemlerini kullanıyoruz anlamında göz boyama durumlarında bulunmuştur.

İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ için Aparatlı sistemle araç kullanmıyorsunuz. Aparatlı sistemler sadece basit uygulamalardır ve 30 km de roll over eğitimi 50 km de skidcar sisteminde eğitimler sunarlar.

Tercihler tamamen katılımcının aynı eğitimi bizden prodrv den alması ile değişir. İleri sürüş teknikleri bu kadar basit bir eğitim değildir.

İleri sürüş teknikleri verdiğimiz şehirler yazımızı mutlaka okuyun.

Haberler