İleri sürüş teknikleri kadromuz

İleri sürüş teknikleri kadromuz

İleri sürüş teknikleri kadromuz, 20 yıldır aynı disiplin ile İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ, güvenli sürüş teknikleri verir. Prodrv eğitmenlerinin yaşadığı tecrübeleri akademik olarak paylaşımda bulunmalarıdır.

İleri sürüş teknikleri eğitmenleri farklı branşlarda eğitim verebilme tecrübesine dayalıdır.

İleri sürüş teknikleri kadromuz;

Forklift, kule vinç gibi iş makinelerinden, skidcar güvenli sürüş tekniklerine, İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ, direksiyon dersine, kadar, birçok farklı eğitim çeşidine eğitim verebilme tecrübesine sahiptir.

Ülkemizde yaygın İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ içeriği ve üst düzey eğitimleri sunan prodrv ileri sürüş teknikleri eğitim merkezi birçok katılımcıya 15 yıllık tecrübesi ile eğitim kalitesini sunmaya devam etmektedir.

Ülkemizde kule vinç güvenli ve defansif sürüş teknikleri eğitimini verebilen tek firma olan Prodrv’ dir.

Bilgisi ve tecrübesi ile ileri sürüş teknikleri kursu eğitimi uygulamasında, farklı branşlarda eğitim sunmaya devam edecektir.

İleri sürüş teknikleri uygulamalarının 50 km hızlarda gerçeği yaşatmayacağını bilen Prodrv ileri sürüş teknikleri kursu eğitim merkezi,

Gerçekçi eğitim ve kaza önleyici formül sloganı ile trafikte başınıza gelebilecek olumsuzlukları 80-120 km hızlarda katılımcılarına yaşatarak İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ, güvenli sürüş teknikleri vermektedir.

İleri sürüş teknikleri eğitimlerinin mecburi kılınması ehliyet almak kadar doğal olması gerekirken, ülkemizde ne yazık ki bu konunun üzerine gidilmemiştir.

Siz araç kullanırken ne kadar da olsa aracınızın teknolojisine güvenirseniz güvenin,

Mıcırlı yol, gizli buzlanma, lastik yarılması, suda kızaklama gibi başınıza gelebilecek durumda aracınızın tepkisinin ne olacağını bilmeden araç kullanıyorsunuz.

Bu anlamda biz başınıza gelebilecek tüm olasılıkları size İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ ile yaşatıyoruz. Trafikte güvenli sürüş teknikleri ile otomobili kontrollü kullanmanız adına tüm katılımcıları ve firmaları Prodrv ileri sürüş teknikleri kursu merkezimize bekliyoruz.

İleri sürüş teknikleri koltuk pozisyonu yazımızı okuya bilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular