İleri sürüş teknikleri kadromuz

İleri sürüş teknikleri kadromuz,15 yıldır aynı disiplin ile eğitim verir. Prodrv eğitmenlerinin yaşadığı tecrübeleri akademik olarak paylaşımda bulunmalarıdır.

İleri sürüş teknikleri eğitmenleri farklı branşlarda eğitim verebilme tecrübesine dayalıdır.

İleri sürüş teknikleri kadromuz;

Forklift, kule vinç gibi iş makinelerinden, skidcar güvenli sürüş tekniklerine, ileri sürüş tekniklerinden, , direksiyon dersine, kadar, birçok farklı eğitim çeşidine eğitim verebilme tecrübesine sahiptir.

Ülkemizde yaygın eğitim içeriği ve üst düzey eğitimleri sunan prodrv ileri sürüş teknikleri eğitim merkezi birçok katılımcıya 15 yıllık tecrübesi ile eğitim kalitesini sunmaya devam etmektedir.

Ülkemizde kule vinç güvenli ve defansif sürüş teknikleri eğitimini verebilen tek firma olan prodrv;

Bilgisi ve tecrübesi ile ileri sürüş teknikleri uygulamasında daha farklı branşlarda eğitim sunmaya devam edecektir.

İleri sürüş teknikleri uygulamalarının 50 km hızlarda gerçeği yaşatmayacağını bilen prodrv ileri sürüş teknikleri eğitim merkezi,

Gerçekçi eğitim ve kaza önleyici formül sloganı ile trafikte başınıza gelebilecek olumsuzlukları 80-120 km hızlarda katılımcılarına yaşatarak eğitim yapmaktadır.

İleri sürüş teknikleri eğitimlerinin mecburi kılınması ehliyet almak kadar doğal olması gerekirken, ülkemizde ne yazık ki bu konunun üzerine gidilmemiştir.

Siz araç kullanırken ne kadar da olsa aracınızın teknolojisine güvenirseniz güvenin,

Mıcırlı yol, gizli buzlanma, lastik yarılması, suda kızaklama gibi başınıza gelebilecek durumda aracınızın tepkisinin ne olacağını bilmeden araç kullanıyorsunuz.

Bu anlamda biz başınıza gelebilecek tüm olasılıkları size yaşatıyoruz. Trafikte güvenli sürüş yapabilmeniz adına tüm katılımcıları ve firmaları prodrv ileri sürüş teknikleri merkezimize bekliyoruz. Saygılarımızla,


İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün

Ara
Konuma git