İleri sürüş teknikleri eğitmeni

İleri sürüş teknikleri eğitmeni

İleri sürüş teknikleri eğitmenliği; uzmanlık gerektiren aynı zamanda İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ ve güvenli sürüş teknikleri konusu hakkında bilgi deneyim ve tecrübe gerektiren, katılımcı yapamadığında lafla anlatım yerine, araçla göstererek uygulamasını da bilmek zorunda olan, karışık cümleler yerine basit örnekler ve basit ifadeleri tercih etmek durumunda İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ sunmalıdır.

Fakat bu durum ileri sürüş teknikleri eğitimi veren çoğu firmada farklılık gösterir. İleri sürüş teknikleri uzmanları çalıştıkları iş zamanında katılımcılarına uygulama yaptıklarında direksiyona geçtiklerinde başarısız olabilme ihtimallerinden dolayı firma ileri sürüş teknikleri uzmanlarının katılımcı aracını sürmelerini istemezler.

Bu durumda ileri sürüş teknikleri prodrv olarak biz kendi hocasına güvensizlik duyan ileri sürüş teknikleri eğitimi firmalarının hocalarına yanlış yolda eğitmenlik yaptıklarını ve başarılarının sadece konuşarak olamayacağını söylemek durumundayız.

Siz ileri sürüş teknikleri eğitimi uzmanı iseniz katılımcınıza aracına binip göstermek zorundasınız, tavsiye etmek zorundayız. Aksi zaten yanlıştır. Üstelik firmanızın eğitim anlayışı yüzeysel kalmak zorundadır.

Biz rezil olmayalım yeter mantığı ileri sürüş teknikleri uzmanlarının körelmesi ve kendini geliştirememesi anlamına gelir. İleri sürüş teknikleri eğitimlerinde standart kalmak tüm firmaların aynı dilde hizmet vermesi ile sonuçlandı.

Bunun nedeni ise olayları basit açıda tutmak ve detaya çok girmemekten kaynaklandı. Aynı zamanda ülkemizde ileri sürüş teknikleri eğitmenlerinin işten ayrılınca başka firmalarda çalışmaları da ileri sürüş teknikleri işinde bilgi dağılımlarının yeni firmalarında eğitim programlarına çalıştıkları firmalara peyder pey taşınması sayesinde gerçekleşti.

Biz İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ bu çalkantıları hiç yaşamak istemedik

İleri sürüş teknikleri eğitimi yazımızı okuya bilirsiniz.

Haberler