İleri sürüş teknikleri Avrupa Yakası

İleri sürüş teknikleri Avrupa Yakası

İleri sürüş teknikleri Avrupa Yakası eğitimlerimiz genellikle, bulunacak boş alanlarda yapılmaktadır. İleri sürüş teknikleri ile alakalı boş alan yok ise İkitelli olimpiyat stadı eğitim yeri olarak kiralanarak kullanmaktayız. İkitelli olimpiyat stadı eğitimlerimizde grup eğitim hizmeti vermekteyiz.


İleri sürüş teknikleri eğitimi ile alakalı teorik eğitimlerimizde yine olimpiyat stadında sunulmaktadır. Gayet geniş şekillerde kullanım alanı sunan Atatürk Olimpiyat stadı kiralama maliyetleri nedeni ile toplu eğitim sunmamıza neden olmaktadır.
Toplu eğitimlerimiz genellik ile firmalar tarafından tercih ettiğimiz eğitimlerdir. Bu anlamda bireysel sürücülere ileri sürüş teknikleri Avrupa yakasında uygulama imkanımız bulunmamaktadır. Kısacası bireysel katılımcılarımızı, ileri sürüş teknikleri eğitimlerimize, Asya yakasına davet etmekteyiz.İleri sürüş teknikleri Avrupa yakası eğitimleri olarak eğitimlerimiz daha önceden Tüyapta gerçekleşiyordu. Sonrasında Tüyapta ileri sürüş teknikleri uygulaması yapamadık.

İleri sürüş tekniklerinin Avrupa yakasında uygulamaları zor olmasının nedeni otomobilin hız kazanacak kadar büyük alanlarda yapılması gerekliliği ve aynı zamanda da geniş bir alan gerekmesinden kaynaklanmaktadır.Bu şekilde kullanım alanlarının zor olmasından kaynaklıdır ki. İleri sürüş teknikleri Avrupa yakasında yer sıkıntısının olduğu ve maddi imkanların zorladığı bir bölge olmasından kaynaklıdır.


Trafik sürekli olarak kaza yapan, ölümcül kazaları bize yaşatan, sürücülerin bulunduğu ortamdır. Kurallara uymayan sürücüler tarafından yapılan trafik kazaları, aynı zamanda acemi sürücülerinde araç sürme test alanı. Dikkat ve öngörülü olmanız, emniyet kemeri takmanız dileği ile..

Haberler