İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler

İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler

İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler, skidcar ileri sürüş teknikleri eğitiminde bize savrulmaları sürekli yaşatan aynı zamanda farklı kaygan zemin türlerini yaşatmak adına kumandalı sistemle otomobilin içinde farklı kaygan zemin türlerini uygulaya bildiğimiz.

Hidrolik sistemin, elektrikli bir pompa ile çalıştığı, İsveçlilerin bulduğu ve tüm Avrupa ve Amerika’ da ileri sürüş teknikleri eğitimi uygulamalarının bu aparat sayesinde İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ verildiğini biliyorsunuz.

Fakat skidcar ile ülkemizde hileli ileri sürüş teknikleri eğitimleri verilmeye başladı. Tabi ki biz her şeyin hilesini geliştiriyoruz. Skidcar ile ileri sürüş teknikleri eğitiminde hile olur mu diyorsunuz.

İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler merkezcil kuvvet

Skidcar İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ kayan otomobil anlamına geliyor. Skidcar sayesinde önden kayma ve arkadan savrulma şeklinde merkezkaçın fiziki durumunu ve kontrol kaybını öğreniyorsunuz. Daha sonra ileri sürüş teknikleri eğitiminde  fizik kuralı olan merkez kaç kuvvetini ve etkilerini sizinle paylaşan bir yazı yazacağım.

Güvenli sürüş teknikleri eğitiminde merkezkaç kuvveti tam yaşanıyor iken otomobilin skidcar aparatı kumandası ile aşağı indirilerek bak sen kurtardın tarzında ileri sürüş teknikleri eğitimi veriliyor.

Aslında lastiklerin teması az iken ileri sürüş teknikleri eğitmeni elindeki kumanda ile skidcarın pistonlarını indiriyor. Otomobilin lastikleri yere temas ettiği için otomobil stabil olarak tutunuyor ve siz topladınız görüntüsü veriliyor.

Bu yapılan İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMİ değildir. Lunapark ta savrulan makineye binmektir. Jetonu toplayan ise ileri sürüş teknikleri eğitmenidir. Bu denli müthiş bir sisteme sahip olan ve ileri sürüş teknikleri eğitiminin en güzel makinesini bu hale getiren firmaları kınıyoruz.

Kısacası İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ yada güvenli sürüş teknikleri eğitimi almadınız. Siz bir nevi lunaparka gittiniz.

İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler konusunda skidcar sistemler kaliteli eğitim vermek, sürekli savrulmak, savrulmadan kaygan zeminlerde araç kullanmayı ve viraja doğru açı ile girme konularını size yaşatır.

Hata yaptığınızda güvenli hızlarda olduğunuzdan dolayı karda öğrenemeyeceğiniz tüm İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ yada güvenli sürüş teknikleri eğitimi öğretir. Bilinçli olarak hata yaptırılır ve tüm hatalarda size rahatlıkla gösterilebilir.

Kısacası hata yaşamadan doğru anlam taşımaz ileri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler ile ilgili sistemler sürekli sürüş sağlıyor ise mantıklıdır. Tek yüzeyde düz gitmelerde fizik kurallarının kaygan zeminde etkileri düşüktür.

İleri sürüş teknikleri direksiyon dersi yazımızı da okuya bilirsiniz. Kaliteli ileri sürüş teknikleri eğitimi almanız dileği ile…

Sıkça sorulan sorular