İleri sürüş teknikleri ve güvenli sürüş teknikleri

Konumuz tabi ki sürüş üzerine ve teknikleri arasındaki benzer yapı ve size gerekli olanı tercih etmenize yarayan sürüş teknikleri farkı,
Bazı firma eğitiminde yaralıya yardım etme anlamında ilk yardım dersleri de verilmeye başlandı bunun nedeni kulağa hoş gelmesi ve mantıklı duruşu fakat aslına bakarsanız ben çok önermiyorum. İlk yardımcı kartınız yoksa bu tip müdahaleler sıkıntı yaratır. İlk yardımcı kartı olan kişiler dahi yaralı yakınlarından izin alamaz ise yardım etme hakkı yok. Siz bu nedenden dolayı ileri sürüş teknikleri eğitiminde ilk yardım dersi aldım ben bu yaralıya yardım edebilirim gibi düşünmeyin. Bu nedendir ki ilk yardım kartım olmasına rağmen aynı zamanda sürücü kursu sahibi olduğumdan ve ilk yardım derslerini senelerden beri dinlememe maket üzerinde uygulamalı olarak tatbik etmeme rağmen ben ileri sürüş teknikleri firmamda bu tip eğitimleri vermeyi hiç bir zaman düşünmedim.
Uyku aknesi nedeni ile araç kullanmada uyuyan sürücülere de gece sürüş teknikleri eğitimi adı altında yönetici gece sürüşü gibi boş paketler hazırlayıp eğitim içeriğim de bulundurmadım.
leri sürüş teknikleri eğitiminde teorik olarak bahsettiğim bilgileri ayrı konu başlıkları açıp firmalara bakın şu tip ileri sürüş teknikleri eğitimimizde var deyip pompalamadım. Biz ileri sürüş teknikleri eğitimimizde teorik olarak ralli yarış teknikleri eğitimin içeriğini kullanmıyoruz. Diğer tüm konularda ileri sürüş teknikleri eğitimi konularını anlatıyoruz. kısacası böl parçala al sana bir sürü ileri sürüş teknikleri eğitimi çeşidimiz var diye bir uyanıklık içinde olmayı tercih etmiyoruz. Peki size ne gibi içerik ne gibi uygunluk gerekiyor.
İleri sürüş teknikleri konularında bizim içerik anlayışımız nedir.
Güvenli sürüş teknikleri mi ileri sürüş teknikleri mi
Her sürüş sitili güvenli olmak zorunda aynı zamanda ileri sürüş teknikleri adından da anlaşıldığı gibi sürüşünüzü ilerletmek için var.
Birde bunun güvenlisi olması gerekiyor mantıklı
Güvenli sürüş teknikleri eğitiminde içeriği öğrenmek için linki tıklamanız yeterli.
İleri sürüş teknikleri ise yarış teknikleri eğitiminin başlangıcıdır.
Biz normal araç kullanan sürücülere bu genelleme ile ileri sürüş teknikleri eğitimi vermekteyiz. Trafikte kaza yapmamak adına bir eğitim almak istiyorsan güvenli sürüş teknikleri eğitimi almalısın.
Ben ralli yapmak, yarışmak, vip makam şoförlüğü yapmak istiyorum diyorsan. Güvenli sürüş teknikleri eğitiminden sonra ileri sürüş teknikleri eğitimi ve yarış teknikleri eğitimine geçebilirsiniz.