İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul ERGÜN

İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün Samsun’ da doğmuş otomobile olan ilgisinden dolayı, Mustafa Kemal üniversitesi otomotiv bölümünden mezun olmuş, motor sporları alanında İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ  vermeye başlamış, körfez yarış pisti ve İstanbul park yarış pistlerinde pilotluk ve eğitmenlik yapmış.

Rahmetlik ünlü yarış pilotu hocaların hocası Şerif Yardımcı ile 4 yıl süresince yarış teknikleri eğitimi, vip makam şoförlüğü eğitimi ve profesyonel sürüş teknikleri eğitimlerini beraber sunmuştur.
İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ hayatında tek etkilendiği ileri sürüş teknikleri eğitmeni Şerif Yardımcı‘ dır.

İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ idolü ve tek hocası olarak gördüğü Şerif Yardımcı ile çalışmalarından sonra Prodrv ileri sürüş teknikleri eğitim merkezini kurmaya karar vermiştir.

İleri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün, Türkiye Otomobil Federasyonu A sınıfı ileri sürüş teknikleri konusunda Fia kokartlı yurt dışı ileri sürüş teknikleri eğitimi lisanslı eğitmenidir.

İleri sürüş teknikleri eğitim merkezi Prodrv; Türkiye otomobil sporlarının yani TOSFED’ in ileri sürüş teknikleri uygulamaları konusunda yetkilendirdiği lisanlı eğitim kurumudur.

İleri sürüş teknikleri konusunda İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ sunmaya devam eden ileri sürüş teknikleri uzmanı Resul Ergün eğitimlere birebir katılmaya sosyal sorumluluk anlamında devam etmekte ve tecrübelerini katılımcılara aktarmaktadır.

İleri sürüş teknikleri eğitimi merkezi Prodrv kamu ve özel sektör eğitimleri harici bireysel direksiyon eğitimi hizmetleri sunmaktadır.

Aynı zamanda forklift eğitimleri ve kule vinç eğitimlerine kadar hassas İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ hizmetleri vermektedir.

Prodrv kaza önleyici formül sloganı ile başladığı İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ hayatında sizlerin yanınızda olmaktan mutluluk duyar.

İleri sürüş teknikleri ve güvenli sürüş teknikleri yazımızı okuya bilirsiniz.

Bilgi