İleri sürüş teknikleri eğitimi Prodrv uygulaması

İleri sürüş teknikleri eğitimi Prodrv uygulaması, eğitim çeşitlerinin genelleme adı olarak kullanılmaktadır. Bu konuda 26 çeşit farklılık gösteren ileri sürüş teknikleri eğitimlerimiz var.

Yarış teknikleri eğitiminden, direksiyon dersi ile araç kullanmayı öğretmeye kadar farklılık gösteren, binekten ağır vasıta ileri sürüş teknikleri eğitimlerine kadar farklı eğitimlerin bileşkesine ileri sürüş teknikleri eğitimi denilmektedir.

Bu kısacası kasap et satar, ileri sürüş teknikleri ise size gerekli olan eğitimi verir. İleri sürüş teknikleri ile alakalı olarak en önemli olan sorunlardan biride katılımcının istediği eğitimi, ileri sürüş teknikleri eğitimi veren kurumların direk güvenli sürüş eğitimi uygulamasını satmasından kaynaklanmasıdır.

İleri sürüş teknikleri kurumları bu genellemeyi doğru olduğunu düşündükleri için yapmaktadırlar.

Güvenli sürüş teknikleri dolu dolu gelen bir eğitim ismi evet insana güveni isminden vermekte. Güvenli sürüş teknikleri uygulamaları düşük hızlarda gerçekleştirildiğinden aynı zamanda da fazla teknik bilgiye gerek olmadan verilen bir eğitim şekli olduğu için güvenli sürüş eğitmeni baya bir artış sağladı.

Tabi ki, bu genellemeye vurularak, ileri sürüş teknikleri uzmanı diye daha da bir kalın olan

ileri sürüş teknikleri uzmanı,

Yol güvenliği uzmanı,

Profesyonel sürüş teknikleri uzmanı gibi çeşitliliklerin hepsinden haberdar ve eğitim uzmanı olup taştılar.

Sürücü kursu olan, direksiyon hocası olan yada parası olan kişiler ileri sürüş teknikleri uzmanı olmaya başladı.

Adam sürücü kursu kitabı yazmış ki, tamamen kopyala yapıştır. İnternetten indirme bir kitap ve imla hatalarına baktığımda tüm noktalama işaretleri dahi aynı.

Bize gelip ileri sürüş tekniklerinin kitabını yazdım diyor. Acaba yazsa 1 sayfa bilgi verebilir mi çok merak ediyorum. Mesela bu ticari arkadaşta ileri sürüş teknikleri uzmanı ve iyi ticaret yapıyor. Bilgi ve birikim olmadan, mesela askerde bu konularla alakalı bir durumu olmuş. Buradan yola çıkmış falan.

Anlamadım ki nasıl bir hikaye bu. Sonrada ileri sürüş teknikleri ile alakalı tüm hocalarını kendi eğitmiş bu bence daha kötü bir iddia. Diğerine bakıyorsun en büyük firma adam yurt dışına gitmiş on numara olmuş gelmiş. E tabi ki ileri sürüş teknikleri eğitmeni yetiştirmeye başlamış. Bizde böyle…

İleri sürüş teknikleri eğitimi Prodrv uygulaması güvenli sürüş

2 araç döndürerek kamaralara çıkıp kendini ilan ederek birden ileri sürüş teknikleri eğitmeni olması, şahin marka otomobil alıp yan veren driftçi genç arkadaşlarında hakkına giriyor. Bu anlamda bu arkadaşlarında ileri sürüş teknikleri uzmanı olmasını gerektirmektedir. İleri sürüş teknikleri uzmanlığı pazar arabasına döndü acaba hangisinden eğitim almalıyız. Yarım kilosu kaça…

İleri sürüş teknikleri ile alakalı olarak en doğru hareket kendi aracın ve kursun aracı ile eğitim alarak yarış teknikleri eğitimine kadar ilerlemekle olur.

Hepsi eksik diyorum kısacası yarış teknikleri eğitimi tam olanı.

İleri sürüş teknikleri eğitimi Prodrv uygulaması bizim için sadece, güvenli sürüş teknikleri eğitiminde ayrıca ofansif sürüş teknikleri eğitimidir

Kimseye 50 km hızda eğitim verdik, güzel eğitim veriyoruz, yalanına kaptırmamak gerektiğini biliyoruz. Bu eğitimdeki tek fark takla atma nedenlerinin çok önemli olması ve fren metrajının 1/3 oranına düşürülmesinden kaynaklanmaktadır. Bunun dışında savrulma durumunda da doğru sürüş tekniği ve aynı zamanda da yapabileceğiniz hatalarda çözümsüz kalma durumlarını göstermemizdir. Burada bilgi sunmak sorun değil. Bu işi bu şekilde yapmak hayat kurtarıcı bir eğitim şekli olmaktadır.

Ara
Konuma git