İleri sürüş teknikleri eğitmen eğitimi

İleri sürüş teknikleri eğitmen eğitimi

İleri sürüş teknikleri eğitmen eğitimi aslında, tamamen tüm eğitim bilgilerinizin karşı tarafa aktarılmasıdır.
Bunun ile birlikte tabi ki done olarak yaptığınız teorik eğitim materyalini vermeniz gerekmekte. Bu metal yerler ise uzun çalışmalar sonucunda toplanabilen ve belirli bir bilgi birikimi gerektiren zor hazırlanmış sunumlardır. Ben şahsen bu kadar emek verilen bir sunum programının hazırda paylaşılmasından yanayım.

İleri sürüş teknikleri eğitmen eğitimi alacak katılımcı 32 farklı eğitim bunların sunumları konusunda bilgi sunulur. Öyle eğitimler var ki. 2 Gün sürüyor. Bu anlamda eğitmen eğitimi kısa sürede başlayıp bitirilmesi yeterli değildir.

Fakat tek konuda İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ yapacak iseniz. Güvenli sürüş teknikleri eğitimine 1 hafta katılarak çok iyi olmadan, fakat piyasaya göre kendinizi geliştirecek bir şekle, yetenekli iseniz dönüşürsünüz.

Burada tüm eğitimlerimizin başlıklarını paylaşacak isek, bakalım neler varmış;

İleri sürüş teknikleri eğitmen eğitimi teorik eğitim

 1. Temel sürüş teknikleri
 2. Skidcar Güvenli sürüş teknikleri
 3. Drift eğitimi
 4. Sprotif sürüş teknikleri
 5. Performans sürüş teknikleri
 6. İleri sürüş teknikleri
 7. Profesyonel sürüş teknikleri
 8. Vip makam şoförlüğü eğitimi
 9. Yarış teknikleri, Ralli eğitimi
 10. Anti terör sürüş teknikleri
 11. Anti skid ağır vasıta güvenli sürüş teknikleri
 12. Anti skid van güvenli sürüş teknikleri
 13. Anti skid binek güvenli sürüş teknikleri
 14. Mesleki ambulans ileri sürüş teknikleri
 15. Uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele teknikleri eğitimi
 16. Gece sürüş teknikleri
 17. Trafikte tehlikeleri algılama ve konsantrasyon teknikleri eğitimi
 18. Offroad ve şantiye araçları eğitimi
 19. Yol sürüş risklerini değerlendirme teknikleri
 20. Kaza kök analizi eğitimi
 21. Forklift güvenli sürüş teknikleri
 22. Vinç güvenli sürüş teknikleri

Şayet iyi ve kaliteli bir ileri sürüş teknikleri eğitmeni olmak istiyorsanız. Yaklaşık 3 yıl çalışmak ve eğitimlere katılmanız gerekmektedir.
Otomobil kullanmayı bilmek size bu iş için cesaret vermesin. İleri sürüş teknikleri eğitmenliği geniş bilgi ve konuşma rahatlığı ister. Kalabalık amfiler de insanlara konuşmak da vardır, otomobilin içinde katılımcının yaptığı hatayı anlayıp geliştirmekte vardır. Ama salla patide yapılmıyor mu yaparsınız da, iyi olamazsınız.

İleri sürüş teknikleri eğitmen eğitimi kaza kök analizi

İleri sürüş teknikleri eğitmen eğitimi kaza kök analizi eğitimi de almaktadır. Bu eğitim ileri sürüş eğitmeninin zamanla kazanacağı bir analizdir.

Tecrübe etmesi uzun sürer firmanın bünyesindeki hataları yada büyük bir şantiyede yolda oluşan hataları analiz edemeyen raporlamayan eğitmen, sürücülere verdiği eğitim kaliteli olsa dahi, o kazalar devam edebilir. Bu neden ile kaza kök analizi raporu yazacak tecrübeye de sahip olmalıdır.

İleri sürüş teknikleri eğitmen eğitimi ile biz kaza kök analizi yaparak iyileştirmelerde bulunuyoruz. Kaza yapma olasılığını dış etkenler kaynaklı da engelliyoruz. Tabi ki sektörünüzde böyle bir eylem gerekmiyor ise yani kaza kök analizi çıkarmanıza gerek yoksa diğer İLERİ SÜRÜŞ EĞİTİMİ DE YETERLİ OLACAKTIR.

Eğitim çeşitleri Genel eğitimler