İleri sürüş teknikleri uzmanı sertifikasi

ileri sürüş teknikleri uzmanı sertifikası nasıl alınır ?
İleri sürüş teknikleri uzmanı nasıl olur soruları ile ilgili birçok telefon ve soru almaktayım. Bu konuda daha çok cevaplar vereceğimi anladıktan sonrasında en iyi ifadenin ileri sürüş eğitmeni sertifikası konusunda bir paylaşım yapmak gerektiği kanaatine vardık.
İleri sürüş teknikleri uzmanı olmak istiyorum. Sürücü kursum var yada sürücü kursunda direksiyon eğitimi veriyorum tarzında yaklaşımlarda fazlası ile oluyor.
Farklı meslek edinmek istemeniz tabiki değerli ve önemli.
İleri sürüş teknikleri sertifikası ile ilgili açılan bir program aslında yok.
Nitelikli olmanız gerekiyor.
ileri sürüş teknikleri uzmanı ile alakalı nitelikli olmanız için sigortalı olarak ileri sürüş teknikleri kurslarında eğitmen olarak çalışmanız şart en az 6 ay süre gerekli.
Tabiki bizi arayıp açıklama yaptığım kişilerden şu taleblerde gelmedi değil. Sigortalı yapın beni ücretini ödeme yapim. Olurmu sizce, bu kadar boş bir işmi yapıyoruz. Yada siz kimsinizde bu tarz taleplerde bulunabiliyorsunuz.
Kısacası bu konuda bu davranışlarda bulunan çok kişi oldu ne yazık ki.
Arkadaşlar biz kaza durumu yaşamayın anlamında tecrubelerimizi ve bilgilerimizi teknik anlamda size aktarıyoruz. Trafikte en çok kaza yapan ülkeler sıralamasında ilk sıradayız. Bu sosyal sorumluluğu olan bir sektör. Bu sektöre girmek bu denli ucuz olamaz.
Ben seni görmeyim sende beni fakat ileri sürüş teknikleri uzmanı ol. Çok kızıyoruz bu tip telefonlara…
Biz prodrv ileri sürüş teknikleri kursu olarak, yapılan ileri sürüş eğitimlerine tepkili iken ve eksikleri konusunda açıklama yaparken, bu işi daha kaliteli bir sunum ve daha kaliteli pratik eğitimler vermiyorlar ticaret haneye döndü, derken. Bizi ileri sürüş teknikleri uzmanı olacağım ahanda aklıma bu fikir geldi tarzında lütfen aramayın.
Peki ileri sürüş teknikleri uzmanı sertifikası yada uzmanı nasıl olur.
En azından 3 yıl ileri sürüş teknikleri merkezlerinde eğitmenlik yaparak tecrube sahibi olursunuz.
Fakat buda çok yeterli değil aslında aynı zamanda pist tecrubesi oluşturmanız da gerekli.
He unutmadan ralli özelliklede pist pilotu tecrubesi olan bir eğitmen size işin doğrusunu öğretir. Bunu unutmayın.
Mekanik anlamda atolye tecrubesi sizi olumlu kılar.
Aynı zamanda sürekli olarak otomobil teknolojisini takip etmekle iyi bir uzman olursunuz.
Düşünmeden ben ileri sürüş teknikleri uzmanı olacağım demekle olmuyor. Dedim ya nitelikli olmanız gerek. Bu işe gönül verirseniz nitelikli olursunuz. Yoksa bir eğitim alırnız ve ben ileri sürüş teknikleri eğitimi vereceğim dersiniz. Size 18 yaşlarında bir genç bu neden der. 1 soru sorar. Bakarsınız uzmanlar bu şekilde diyor dersiniz. Genç size bir soru daha sorar siz uzman değilmisiniz. Açıklarmısınız der. İşte sizin ileri sürüş teknikleri uzmanlığınız hızlı bir şekilde son bulur.
İnternetten okuduğunuz bilgiler ve seyrettiğiniz bilgiler açıklayıcı değildir. Neden diye soramazsınız ileri sürüş teknikleri konusunda çekilen videolara
Bizimde bir çok ileri sürüş teknikleri videomuz var. Fakat videolarda sorun şu çok uzun olması insanları sıkar diyerek detayları montajla siliyorlar. Aynı zamanda zaten yüzeysel anlatmamız gerekiyor. Nedeni basit bizim ileri sürüş teknikleri sürüş eğitimidir. Teorikle değil pratik eğitim verilirken teorik konuşulur.
Saygılarımızla Prodrv