İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler

İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler, skidcar ileri sürüş teknikleri eğitiminde bize savrulmaları sürekli yaşatan aynı zamanda farklı kaygan zemin türlerini yaşatmak adına kumandalı sistemle otomobilin içinde farklı kaygan zemin türlerini uygulaya bildiğimiz.Hidrolik sistemin, elektrikli bir pompa ile çalıştığı, İsveçlilerin bulduğu ve tüm Avrupa ve Amerika’ da ileri sürüş teknikleri eğitimi uygulamalarının bu aparat sayesinde verildiğini biliyorsunuz. Fakat skidcar ile ülkemizde hileli ileri sürüş teknikleri eğitimleri verilmeye başladı. Tabi ki biz her şeyin hilesini geliştiriyoruz. Skidcar ile ileri sürüş teknikleri eğitiminde hile olur mu diyorsunuz.

İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler merkezcil kuvvet

Skidcar kayan otomobil anlamına geliyor. Skidcar sayesinde önden kayma ve arkadan savrulma şeklinde merkezkaçın fiziki durumunu ve kontrol kaybını öğreniyorsunuz. Daha sonra ileri sürüş teknikleri eğitiminde  fizik kuralı olan merkez kaç kuvvetini ve etkilerini sizinle paylaşan bir yazı yazacağım.

Güvenli sürüş teknikleri eğitiminde merkezkaç kuvveti tam yaşanıyor iken otomobilin skidcar aparatı kumandası ile aşağı indirilerek bak sen kurtardın tarzında ileri sürüş teknikleri veriliyor.

Aslında lastiklerin teması az iken ileri sürüş teknikleri eğitmeni elindeki kumanda ile skidcarın pistonlarını indiriyor. Otomobilin lastikleri yere temas ettiği için otomobil stabil olarak tutunuyor ve siz topladınız görüntüsü veriliyor.

Bu yapılan ileri sürüş teknikleri eğitimi değildir. Lunapark ta savrulan makineye binmektir.Jetonu toplayan ise ileri sürüş teknikleri eğitmenidir.Bu denli müthiş bir sisteme sahip olan ve ileri sürüş teknikleri eğitiminin en güzel makinesini bu hale getiren firmaları kınıyoruz.

Kısacası güvenli sürüş teknikleri eğitimi almadınız. Siz bir nevi lunaparka gittiniz.

İleri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler konusunda skidcar sistemler kaliteli eğitim vermek, sürekli savrulmak, savrulmadan kaygan zeminlerde araç kullanmayı ve viraja doğru açı ile girme konularını size yaşatır. Hata yaptığınızda güvenli hızlarda olduğunuzdan dolayı karda öğrenemeyeceğiniz tüm teknikleri öğretir. Bilinçli olarak hata yaptırılır ve tüm hatalarda size rahatlıkla gösterilebilir.

Kısacası hata yaşamadan doğru anlam taşımaz ileri sürüş teknikleri aparatlı eğitimler ile ilgili sistemler sürekli sürüş sağlıyor ise mantıklıdır. Tek yüzeyde düz gitmelerde fizik kurallarının kaygan zeminde etkileri düşüktür.

Kaliteli ileri sürüş teknikleri eğitimi almanız dileği ile…

İleri sürüş teknikleri direksiyon dersi

İleri sürüş teknikleri direksiyon dersi, düşüncesinde ileri sürüş teknikleri genel eğitim isimin olduğunu daha önceki yazılarımda söylemiştim. İleri sürüş teknikleri eğitiminde mesleki olarak bu yazımızda binek araçların sıralamasını yapacağım. Sonraki yazımda ise mesleki ileri sürüş teknikleri eğitimlerine gireceğiz. Maksat doğru bilgi vermek.

İleri sürüş teknikleri direksiyon dersi acemiler için:

1- Acemi sürücüler için alınacak eğitimler

a) Direksiyon eğitimi; olarak bilinen eğitim ileri sürüş teknikleri eğitimlerinde temel sürüş teknikleri ismi ile verilmektedir. Bunun sebebi temel sürüş teknikleri eğitimi uzun süre aktif  otomobil kullanıcılarının bilmediği bir çok ileri sürüş teknikleri bilgisini kapsar. Eşini getiren bir sürücü çok mutlu olur kendide öğrenir ve faydalanır.
Bizim basit gördüğümüz temel sürüş teknikleri  yani direksiyon eğitimi bilgileri aktif sürücüler için bilinmektedir. Tabi ki biz ilk gün direksiyon eğitimimizi trafikte değil pistte veriyoruz.

b) Güvenli sürüş teknikleri eğitimi; yine acemi sürücülerin alabileceği eğitimdir. Genelde güvenli sürüş teknikleri eğitimi 1 yıl sonra yada 10.000 km sonra, alınabilir gibi sözler ile sonra yapalım denir. Fakat bu acemi direksiyon eğitimi yani temel sürüş dersi almış sürücü bu 1 yıl içinde savrulup otomobili ile kaza yapamaz mı?

Savrulma kontrolleri açısından bu aceminin kesinlik ile alması gerekli ve şarttır. 1 yıl içerisinde acemi sürücü mutlaka kış ayına denk gelecek ve karda buzda yada birçok kaygan zemin çeşidinde trafik kazası yaşayabilecektir. Bir daha ki yazımda 21 çeşit kaygan zemin türünü açıklamaları ile yazacağım. Trafikte kaza yapmamak anlamında bu kadar kaygan zemin varken aynı savrulma sürekli yaşanabilir. Karda buzda kullanmayız demek geçerli bir akıl değil.

Aslına bakarsanız bizde acemi eğitiminden sonra bu gerçekleri yüzeysel bahsediyoruz. Sebebi memnun kalmasına rağmen temel sürüş teknikleri eğitimi alan bir katılımcıya güvenli sürüş teknikleri eğitimi almasının şart olduğunu söylediğimiz de katılımcı otomobil kullandığını bildiği ve bir sürü ileri sürüş teknikleri bilgilerine sahip olduğunu bildiğinden kendini yeterli görüyor ve güvenli sürüş teknikleri eğitimini söylediğimizde bizim para için önerdiğimizi düşünüyor. Bu durumda ileri sürüş teknikleri uzmanı arkadaşların ve benim şart ama isterseniz diyerek sadece yüzeysel bahsetmesine neden oluyor bu nedenden dolayı çok fazla tercih edilmiyor.

Zaten temel sürüş teknikleri yani direksiyon eğitimine masraf etmiş bir katılımcı, maddi durumundan dolayıda o an güvenli sürüş teknikleri eğitimi fiyat olarak çok uygun olmasına rağmen tercih edilemiyor.

2- Normal sürücüler için alınacak eğitimler

Güvenli sürüş teknikleri, İleri sürüş teknikleri, Sportif sürüş teknikleri, Performans sürüş, Profesyonel sürüş, Vip makam şoförü eğitimi, Ralli eğitimi, Anti terör sürüş teknikleri, Anti skid eğitimleri binek araç eğitimleridir.

Ayrıca gece sürüşü, uykusuzluk ve yorgunlukla mücadele eğitimi, trafikte konsantrasyon eğitimleri tüm araç sınıflarının alabileceği eğitimlerdir.

Ağır vasıta için anti skid eğitimleri ve güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinden yararlanılır.

Forklift güvenli sürüş eğitimleri ve vinç eğitimleri de iş makineleri eğitimlerimizdir. Eğitim çeşitleri sekmesinde eğitim ile alakalı tüm eğitimlerimizi görüntüleyebilirsiniz.

İleri sürüş teknikleri eğitimi veren firmalar

İleri sürüş teknikleri eğitimi ile uğraşan benim bildiğim kadarı ile 17 firma bulunuyor. ileri sürüş teknikleri eğitimi veren 17 firma kendi eğitim sistemi le eğitim veriyor. 4 Firmada skidcar sistemi bulunmakta bu firmaların içinde bizimde skidcar aracımız var. Skidcar sistemi, ileri sürüş teknikleri eğitiminde bire bir kaygan zemin türlerini ve merkez kaç kuvvetinin sizi nedenli zora soktuğunu gösteren sistemdir. Siz 130 km lik hızlarda savrulduğunuz da kaza yaparken ve bu kazanın neden olduğunu dahi anlayamazken, skidcar güvenli ve defansif sürüş teknikleri eğitimi ile 20 km lik hızlarda aynı savrulma etkisini merkezkaç yaşayarak tehlikeli bir durum yaşanmadan öğrenebiliyorsunuz. Bu savrulmalardaki en önemli etken ise skidcar aracının çeşitli zeminlerde kar, buz, yağmur, çamur, mıcır gibi farklı kaygan zeminleri yaşata bilmemizdir. Etki olarak aracınızdaki fren sistemlerinin ne işe yaradığını öğrenme şansınızda yüksek hızlarda geliştiriyoruz ve ne fayda sağladıklarını ne gibi durumlarda nasıl davranabileceğinizi kısacası ileri sürüş tekniklerinin tabanını oluşturuyoruz. Siz sistemleri ve merkezkaç kuvvetini skidcar güvenli ve defansif sürüş teknikleri ile öğreniyorsunuz. Skidcar Avrupa ve Amarika’ nın kulandığı sistemdir. İleri sürüş teknikleri eğitiminde aynı zamanda en yaygın olan ise yere branda serilerek kendi aracınızla alabileceğiniz eğitim şekli vardır. Biz buna anti skid eğitimi diyerek biraz daha süslüyoruz. Fakat skidcar eğitimleri kadar faydalı bir eğitim değil, ileri sürüş teknikleri eğitim denilince bizim başımızı en çok ağırtan ve kazaların nedenlerinden en büyüğü olan, merkezkaç kuvvetidir. Bu kuvvet bizim, savrulamamıza neden olurken sürücünün yapabileceği küçük hatalarla ölümcül sonuçlarla karşılaşılması içten bile değildir. Brandada herhangi bir merkez kaça girme durumu olmadığından etki derecesi çok düşüktür. İleri sürüş teknikleri, güvenli ve defansif sürüş teknikleri ile başlar ve skidcar sistemi kullanılmalıdır. Bu nedenle ileri sürüş teknikleri firmaların eğitimi nasıl şekillenir ve neler gerekir. Burada biraz belirtmek istedik kafasına göre eğitim veren firmaların eğitim bilgisini mutlaka zorlamalısınız. İleri sürüş teknikleri hakkında size telefonda olsun eğitimini anlatamayan firmalardan eğitim almak doğru değildir. İleri sürüş teknikleri eğitimi kaza yapmamanız için verilen sizin kendi güvenliğiniz için verilen eğitimdir. İleri sürüş teknikleri eğitimi kaza önlemek için yapılan hassas bir eğitimdir. Eğitim alacağınız firmaların eğitim videolarına bakmanızı tavsiye ederim. Aynı zamanda ileri sürüş teknikleri eğitimleri hakkında nasıl verildiğini de sorgulamanız gerekli.
Kaza önleyici formül prodrv

İleri sürüş teknikleri eğitim içerikleri

İleri sürüş teknikleri eğitim içerikleri sayısal olarak çok az ve hepsi birebir aynı gibi…

İleri sürüş teknikleri eğitimini yapan firmalar, sürüş tekniklerini otomobil sürüş teknikleri eğitimi ile yapmaya başladılar. Bu durumdaki eksikleri fark edenler, ağır vasıta sürüş teknikleri eğitimini zamanla sunmalarının gerekliliğini gördüler. Bu konuda araştırmalarını yapan firmalar sürüş teknikleri eğitimlerini otomobil, hafif ticari ve ağır vasıta gurubu olarak böldüler. Fakat içerik olarak baktığımızda çokta farklılıklar oluşturamadılar. Eğitimler aynı paralellikte uygulandı. Ne yazık ki, hali hazırda ufak farklılıkla bu eğitimler aynı çatının altında buluştu. Takibimizde olan eğitim içeriklerinde eksiklikleri şu şekilde sıraladık.

Eğitim videoları çok konulmadı, fotoğraf destekli eğitim içerikleri sunuldu.
Eğitim içeriği olarak, mesleki ileri sürüş tekniklerine girilmedi.
Sürüş teknikleri eğitimini icra etmediler.

Bunun nedenleri aslında çok açık, eğitim şekilleri aynı olduğu için video tercihi yapamadılar.
Mesleki olarak, bir ileri sürüş teknikleri eğitmeni beton mikseri şoförlüğü yapmadı, eğitimini verebildi. Bu eğitim satışı eğitim alan katılımcılar tarafından tabiki fark edildi. Fakat eğitim sonlanmıştı, ne kadar yararlı olduğu konusunda ise yanlış verilen bilgiler tercih edilmediği için sorun oluşmadı. Sürücülük eğitimlerinde mesleki bilgi tabi olarak zordur. İleri sürüş teknikleri uzmanı, kamyon ve çekici kullandıktan sonra ileri sürüş eğitmeni olmuyor.

İleri sürüş teknikleri eğitim içerikleri Prodrv

Prodrv olarak ileri sürüş teknikleri eğitimlerimizde, yapılan işe göre mesleki sürüş teknikleri eğitimi veriyoruz.

Peki prodrv eğitim uygulamalarını nasıl mesleki ileri sürüş teknikleri şeklinde uyguladı?
Prodrv İtalya’ da ve İngiltere’ de uygulanan Ferrari yarış teknikleri eğitiminin uygulayıcısıdır. Bu anlamda ileri sürüş teknikleri eğitimini, yüksek hızlarda ve aracın limitlerinin üstüne çıkarak, fizik kurallarının limitini zorlayarak sürüş teknikleri eğitimi verebilmesidir.
Eğitim sektöründe kazanç düşünerek standart eğitim sunmadık, katılımcıların mesleki sorunlarını dinledik. Zorluk yaşadıkları sürüş konularını değerlendirdik. Eğitime başlamadan sürüş yaptıkları bölgeleri inceledik. Birlikte araçlarına binerek tespitlerde bulunduk. Fiziki olarak araçlarının denge noktalarını ve fizik kurallarını anlattık. Bu tecrübelerin en büyüğü de, çeşitli mesleklerdeki kamu ve özel sektör firmalarına, ileri sürüş teknikleri eğitimi vermemizden kaynaklanan tecrübelerden oluştu. Zamanla mesleki ileri sürüş teknikleri şekillendi ve farkımız ortaya çıktı.

İleri sürüş teknikleri eğitim içerikleri güçlü olarak düşündüğümüz. Daha önceden başka firmalardan eğitim almış olan katılımcıların hatalı bilgilerle, aldıkları ileri sürüş teknikleri eğitimlerini düzeltmek zorunda kalıyoruz. Peki ne oluyor? Katılımcıya neden yanlış olduğunu araç kullanarak gösteriyoruz. Bu testi yaparken araçta ilk biz gösteriyoruz ve sonra katılımcı deniyor. Sürüş teknikleri dersimizde teorik ve pratik eğitimlerle ek bilgilerle deneyim gerçekleştiriyoruz, aynı zamanda yanlış bilgilerle uğraşıyoruz. Bir polisin araç sürüş teknikleri eğitimi ile beton mikseri kullananın sürüş eğitimi tamamı ile farklıdır. Mesleki ileri sürüş teknikleri eğitimlerimiz ile, ihtiyacınıza uygun eğitimler veriyoruz. Eğitim videolarımıza basında biz bölümünden bakabilirsiniz.

Kaza önleyici formül Prodrv

İleri sürüş teknikleri Avrupa Yakası

İleri sürüş teknikleri Avrupa Yakası eğitimlerimiz genellikle, bulunacak boş alanlarda yapılmaktadır. İleri sürüş teknikleri ile alakalı boş alan yok ise İkitelli olimpiyat stadı eğitim yeri olarak kiralanarak kullanmaktayız. İkitelli olimpiyat stadı eğitimlerimizde grup eğitim hizmeti vermekteyiz. İleri sürüş teknikleri eğitimi ile alakalı teorik eğitimlerimizde yine olimpiyat stadında sunulmaktadır. Gayet geniş şekillerde kullanım alanı sunan Atatürk Olimpiyat stadı kiralama maliyetleri nedeni ile toplu eğitim sunmamıza neden olmaktadır.
Toplu eğitimlerimiz genellik ile firmalar tarafından tercih ettiğimiz eğitimlerdir. Bu anlamda bireysel sürücülere ileri sürüş teknikleri Avrupa yakasında uygulama imkanımız bulunmamaktadır. Kısacası bireysel katılımcılarımızı, ileri sürüş teknikleri eğitimlerimize, Asya yakasına davet etmekteyiz.


İleri sürüş teknikleri Avrupa yakası eğitimleri olarak eğitimlerimiz daha önceden Tüyapta gerçekleşiyordu. Sonrasında Tüyapta ileri sürüş teknikleri uygulaması yapamadık. İleri sürüş tekniklerinin Avrupa yakasında uygulamaları zor olmasının nedeni otomobilin hız kazanacak kadar büyük alanlarda yapılması gerekliliği ve aynı zamanda da geniş bir alan gerekmesinden kaynaklanmaktadır. Bu şekilde kullanım alanlarının zor olmasından kaynaklıdır ki. İleri sürüş teknikleri Avrupa yakasında yer sıkıntısının olduğu ve maddi imkanların zorladığı bir bölge olmasından kaynaklıdır.


Trafik sürekli olarak kaza yapan, ölümcül kazaları bize yaşatan, sürücülerin bulunduğu ortamdır. Kurallara uymayan sürücüler tarafından yapılan trafik kazaları, aynı zamanda acemi sürücülerinde araç sürme test alanı. Dikkat ve öngörülü olmanız, emniyet kemeri takmanız dileği ile..

İleri sürüş teknikleri direksiyon tutuşu

İleri sürüş teknikleri direksiyon tutuşu, otomobil sporları ile uğraşan bir yarış pilotu yada ehliyetini almış yeni bir sürücü bunların her ikisininde farkı yok. Direksiyon tutuşlarının aynı olması gerekli ve sabitlenmiş olarak koltukta oturmalılar.

İleri sürüş teknikleri direksiyon tutuşu ile başlayalım;
İleri sürüş teknikleri eğitiminde ilk bahsettiğim konu direksiyon eğitimidir. Direksiyon 9:15 şeklinde askılıklardan tutularak kullanılmalıdır. Nedeni ise elden herhangi bir kayma olmasın anlamında 2 elimizle, baş parmağımızla, askılıklardan tutulmalıdır. Peki pozisyon neden 9:15 diyorsanız airbag yüksek hızlarda patlayarak açılan yaralayıcı bir sistem. Patlama yani açılma başladığında önünde ne varsa kırar. Bu anlamda bomba gibi düşünebilirsiniz. İleri sürüş teknikleri eğitiminin ilk başlangıç eğitimi güvenli sürüş tekniklerinde bu konuyu daha çok ele almaktayız. Burada biraz anlaşılması anlamında anlatıyoruz. Bu kırılan tabi ki parmaklarınız yada kolunuzdur. Bu anlamda biz direksiyonun airbag kısmını boşaltıyoruz. Bu verdiğimiz 9:15 şekli airbag boşta olsun diyedir.

İleri sürüş teknikleri direksiyon tutuşu neden uygulanamaz

Bu konuda bana bir çok defa gelmiş bir soru var
Direksiyon tutarken biz 9:15 tutalım ve askılıklardan fakat manevra yaparken nasıl düz tutacağız. Manevra yaparken airbag patlarsa ne olacak
Şimdi soru mantıklı ve güzel zaten bu nedenle gündeme getirdim. Bu sorunun cevabını vermek için ileri sürüş teknikleri uzmanı olmaya gerek yok aslında
Manevra dönüş yada engelden kaçış için kullanılıyor. Evet siz sürücüler bu esnada direksiyonla uğraşmak zorunda kalıp çevirmek durumu ile karşılaşıyorsunuz. Fakat D 100 kara yolu yada otobanlarda çok hafif bir direksiyonla şerit değişe biliyorsunuz. Öyleki 4 şerit birden. Trafik kazaları bu anlamda yüksek hızlarda can yakıyor. Bu sebeptendir ki siz hız yaptığınızda direksiyonunuz düz ise yapabilirsiniz. Diğer türlü ben hız yaparım diyen, otomobil kullanmayı bilmiyordur. Düz iken hızlısın düz iken direksiyonunu düzgün tut.
Umarım anlaşılır olmuştur. İleri sürüş teknikleri aslına bakarsanız akla mantığa hitap eden kurallar bütünüdür.

Halen direksiyon nasıl tutulur anlamında konuşuyoruz. Sebebi son gördüğüm bir televizyon reportajında ileri sürüş teknikleri eğitimi veren bir üstadın yalan yanlış kendi mantığınca direksiyon tutuşunun süresini uzatıp 10:10 pozisyonu ile tutulmalı demesidir. Daha öncede bu konuda yazdığım bir makale var aslında ama dayanamadım. Bir daha şu direksiyon nasıl tutulur anlatmak istedim. Bu konuda bir daha parçalanmak istemiyorum. Direksiyon tutuşu 10:10 off road sürüş teknikleri ile alakalıdır. Arazide taşlar ve derin çukurlar parmak kıracağından dolayı askılıklardan tutulmaz, başparmak dışa alınır. Airbag olmadığından 10:10 geçe şeklinde kullanılır. Bu sadece airbag olmayan otomobillerde özgünleşebilir. Ama tekrarlıyorum offroad sürüş teknikleri uygulamalarındadır. Bu makalede sadece direksiyon tutuşundan bahsettim diğer yazımda koltuk oturuş pozisyonu ve ileri sürüş teknikleri, güvenli sürüş teknikleri derken yarış tekniklerine kadar sizlere bilgi vermeye devam edeceğim.

İleri sürüş teknikleri Ankara

İleri sürüş teknikleri Ankara‘ da eğitim veriyor musunuz.
Ankara ileri sürüş teknikleri eğitiminiz mevcut mu?

İleri sürüş teknikleri Ankara pist alanımız hipodromdadır. 20.000 metre karelik geniş bir alanda pist eğitimleri sağlamaktayız. Bu anlamda bizim ileri sürüş teknikleri eğitimlerimizde kullandığımız alanla alakalı büyük ve geniş olduğundan dolayı herhangi bir sorunla karşılaşmamakdayız. Aynı zamanda ileri sürüş teknikleri eğitimlerimiz 2 alandan oluştuğu için toplamında 40000 metre kare ile her türlü büyük yada küçük organizasyonu gerçekleştirme şansımız kendiliğinden oluşmaktadır.
Bu anlamda araç klasmanı eğitimlerinden tutun, güvenli sürüş teknikleri eğitimlerini gerçekleştirme şansımız bulunmaktadır.

İleri sürüş teknikleri Ankara ve buzlanma

Aynı zamanda Ankara’ da daha çok kar ve buzlanma oluştuğundan başkentte yaşayan tüm sürücülerin sürüş teknikleri eğitimi almaları çok önemli ve hassas bir durum gerektirir.
İleri sürüş teknikleri eğitimlerimizde uygulama olarak zamanı fazla tutan ve gerektiği kadar fazla verebilen, ileri sürüş teknikleri Prodrv sosyal sorumluluk anlamında kaza yapmanızı önleme anlamında başarılı olamayan şoför katılımcılara sürüş değerlendirmesini yapıp otomobilden hemen indirme teşebbüsünde bulunmamaktadır.
Acemi olan sürücülere eksikleri konusunda araç sürme imkanı eksiklerini tamamlama ve giderme anlamında eğitim verilir.

Kısacası katılımcı şayet güvenli sürüş teknikleri yada herhangi bir ileri sürüş teknikleri eğitimi alacak seviyede değilse, katılımcı özel direksiyon dersi alır ve süreci sonrasında raporlanır.
Farklı ileri sürüş teknikleri kursları otomobilden indirir ve eğitim alamayacağını başarısız gördüklerini söyleyerek araçtan indirir. Bu nezaketsiz ve yanlış bir tutumdur, aynı zamanda karşı taraf anlamında gayet üzücüdür.
Peki bunun yerine biz katılımcı düşük seviyeli arkadaşımıza neden bir şeyler öğretmiyoruz. Bu konuyu hali hazırda anlamış değilim. Notu yine başarısız verirsin ama ileri sürüş teknikleri eğitimi yerine biraz ilgilenmek karşı tarafı mutsuz etmez. Anlayış göstermesine ve üzülmemesine neden olur. Sonuçta teorik bilgi almış özveride bulunarak eğitim pistine gelmiştir.

Aparatlı araçlarımızla sağladığımız eğitim Ankara bölgesinde sizden nakliye ücreti talep edilmeden uygulanmaktadır.
İleri sürüş teknikleri eğitimleriniz de her zaman yanınızdayız.
ileri sürüş teknikleri kursu fiyat olarak uygundur.
ileri sürüş teknikleri eğitimi için bize fiyat sormadan, hizmet almayın.
Ucuza ve kaliteye her zaman eğitim vereceğiz.

İleri sürüş teknikleri eğitimi Prodrv uygulaması

İleri sürüş teknikleri eğitimi Prodrv uygulaması, eğitim çeşitlerinin genelleme adı olarak kullanılmaktadır. Bu konuda 26 çeşit farklılık gösteren ileri sürüş teknikleri eğitimlerimiz var.

Yarış teknikleri eğitiminden, direksiyon dersi ile araç kullanmayı öğretmeye kadar farklılık gösteren, binekten ağır vasıta ileri sürüş teknikleri eğitimlerine kadar farklı eğitimlerin bileşkesine ileri sürüş teknikleri eğitimi denilmektedir.

Bu kısacası kasap et satar, ileri sürüş teknikleri ise size gerekli olan eğitimi verir. İleri sürüş teknikleri ile alakalı olarak en önemli olan sorunlardan biride katılımcının istediği eğitimi, ileri sürüş teknikleri eğitimi veren kurumların direk güvenli sürüş eğitimi uygulamasını satmasından kaynaklanmasıdır.

İleri sürüş teknikleri kurumları bu genellemeyi doğru olduğunu düşündükleri için yapmaktadırlar.

Güvenli sürüş teknikleri dolu dolu gelen bir eğitim ismi evet insana güveni isminden vermekte. Güvenli sürüş teknikleri uygulamaları düşük hızlarda gerçekleştirildiğinden aynı zamanda da fazla teknik bilgiye gerek olmadan verilen bir eğitim şekli olduğu için güvenli sürüş eğitmeni baya bir artış sağladı.

Tabi ki, bu genellemeye vurularak, ileri sürüş teknikleri uzmanı diye daha da bir kalın olan

ileri sürüş teknikleri uzmanı,

Yol güvenliği uzmanı,

Profesyonel sürüş teknikleri uzmanı gibi çeşitliliklerin hepsinden haberdar ve eğitim uzmanı olup taştılar.

Sürücü kursu olan, direksiyon hocası olan yada parası olan kişiler ileri sürüş teknikleri uzmanı olmaya başladı.

Adam sürücü kursu kitabı yazmış ki, tamamen kopyala yapıştır. İnternetten indirme bir kitap ve imla hatalarına baktığımda tüm noktalama işaretleri dahi aynı.

Bize gelip ileri sürüş tekniklerinin kitabını yazdım diyor. Acaba yazsa 1 sayfa bilgi verebilir mi çok merak ediyorum. Mesela bu ticari arkadaşta ileri sürüş teknikleri uzmanı ve iyi ticaret yapıyor. Bilgi ve birikim olmadan, mesela askerde bu konularla alakalı bir durumu olmuş. Buradan yola çıkmış falan.

Anlamadım ki nasıl bir hikaye bu. Sonrada ileri sürüş teknikleri ile alakalı tüm hocalarını kendi eğitmiş bu bence daha kötü bir iddia. Diğerine bakıyorsun en büyük firma adam yurt dışına gitmiş on numara olmuş gelmiş. E tabi ki ileri sürüş teknikleri eğitmeni yetiştirmeye başlamış. Bizde böyle…

İleri sürüş teknikleri eğitimi Prodrv uygulaması güvenli sürüş

2 araç döndürerek kamaralara çıkıp kendini ilan ederek birden ileri sürüş teknikleri eğitmeni olması, şahin marka otomobil alıp yan veren driftçi genç arkadaşlarında hakkına giriyor. Bu anlamda bu arkadaşlarında ileri sürüş teknikleri uzmanı olmasını gerektirmektedir. İleri sürüş teknikleri uzmanlığı pazar arabasına döndü acaba hangisinden eğitim almalıyız. Yarım kilosu kaça…

İleri sürüş teknikleri ile alakalı olarak en doğru hareket kendi aracın ve kursun aracı ile eğitim alarak yarış teknikleri eğitimine kadar ilerlemekle olur.

Hepsi eksik diyorum kısacası yarış teknikleri eğitimi tam olanı.

İleri sürüş teknikleri eğitimi Prodrv uygulaması bizim için sadece, güvenli sürüş teknikleri eğitiminde ayrıca ofansif sürüş teknikleri eğitimidir

Kimseye 50 km hızda eğitim verdik, güzel eğitim veriyoruz, yalanına kaptırmamak gerektiğini biliyoruz. Bu eğitimdeki tek fark takla atma nedenlerinin çok önemli olması ve fren metrajının 1/3 oranına düşürülmesinden kaynaklanmaktadır. Bunun dışında savrulma durumunda da doğru sürüş tekniği ve aynı zamanda da yapabileceğiniz hatalarda çözümsüz kalma durumlarını göstermemizdir. Burada bilgi sunmak sorun değil. Bu işi bu şekilde yapmak hayat kurtarıcı bir eğitim şekli olmaktadır.

İleri ve güvenli sürüş teknikleri eğitim merkezi

WhatsApp us

Ara
Konuma git
Exit mobile version